تعمیر پاوربانک مرده || تعمیر و تعویض

یکی از دوستانم اخیراً یک پاوربانک به من داد که کاملاً مرده بود. او استفاده نمی کند ، بنابراین تصمیم گرفت به من بدهد. بنابراین در این دستورالعمل به شما نشان خواهم داد که چطور چنین پاور بانک ها را با کمی تعمیر و تعویض تعمیر کنید. باتریهای موجود در پاوربانک خراب شده بودند ، بنابراین سعی کردم آنها را از بین ببرم و زندگی جدیدی بخشیدم. من نکات ساده ای را برای به اشتراک گذاشتن چنین خوردگی حتی با محلول خانگی که به راحتی در آشپزخانه ما موجود است به اشتراک می گذارم. همچنین می توانید باتری های جدید را برای ظرفیت کامل پاوربانک تعویض کنید.

مقدمه کوچک: بانکهای قدرت قابل حمل از یک باتری ویژه در یک کیس مخصوص با یک مدار ویژه برای کنترل جریان برق تشکیل شده اند. آنها به شما اجازه می دهند انرژی الکتریکی را پاوربانک شیائومی ذخیره کنید (آن را در بانک واریز کنید) و بعد از آن برای شارژ دستگاه تلفن همراه (برداشت آن از بانک) از آن استفاده کنید. پاوربانک به طور فزاینده ای محبوب تر شده است زیرا باتری تلفن های محبوب ، تبلت ها و پخش کننده های قابل حمل رسانه محبوب ما از مقدار زمانی که هر روز برای استفاده از آنها می گذرانیم پیشی گرفته است. با نزدیک نگه داشتن یک نسخه پشتیبان از باتری ، می توانید دستگاه (های) خود را در حالی که دور از یک دیواره دیواری قرار گرفته است ، به بالا بکشید.

پاوربانکهایی که ما در مورد آنها صحبت می کنیم تقریبا برای هر دستگاه شارژ USB خوب هستند. دوربین ها ، GoPros ، بلندگوهای قابل حمل ، سیستم های GPS ، پخش کننده های MP3 ، تلفن های هوشمند و حتی برخی تبلت ها را می توان از طریق پاوربانک شارژ کرد - تقریباً هر چیزی که از طریق USB در خانه شارژ شود ، از طریق پاوربانک قابل شارژ است - شما فقط باید به یاد داشته باشید که خود را حفظ کنید. پاور بانک هم شارژ شد! بانکهای برق همچنین ممکن است به عنوان ایستگاه های برق یا باتری بانک ها نیز شناخته شوند.

اگر پروژه من را دوست دارید لطفاً رای دهید!

بیایید شروع کنیم!
یادداشتهای معلم

معلمان! آیا در کلاس خود از این دستورالعمل استفاده کرده اید؟
یادداشت معلم را اضافه کنید پاوربانک شیائومی
Mi

تا نحوه اشتراک آن را در درس خود به اشتراک بگذارید.
مرحله 1: جداسازی قطعات

ابتدا پاوربانک را با دقت جدا کنید. شما باید کمی نیروی اعمال کنید اما مراقب باشید که برد مدار را در داخل بشکند. نکات ایمنی را فراموش نکنید.
مرحله 2: بررسی مشکلات و خطاها

2 تصویر بیشتر

در اینجا با دقت در مورد من ، خوردگی / زنگ زدگی را بر روی تمام باتری لیتیوم یونی من پیدا کردم. به منظور از بین بردن این استفاده ، سرکه سفید را مالیده و روی سطح محلول خوردگی / زنگ زدگی مالش دهید. این باعث می شود سطوح تماس باتری تمیز شود و اکنون ما آماده هستیم تا همه باتری ها را با هم بچسبانیم.
پاوربانک شیائومی 2c
اگر سرکه سفید ندارید می توانید با تهیه محلول خود این کار را انجام دهید. این مراحل را دنبال کنید-

این فرایند از دو راه حل استفاده می کند ، یکی نمک معمولی و سرکه میز. هر نوع سرکه در اینجا خوب خواهد شد. این اسیدیته و خوردگی نمک و سرکه در کنار هم است که می خواهید. راه حل دیگر بی کربنات سدیم / جوش شیرین و آب است. این مورد برای خنثی کردن خواص خوردگی محلول دیگر و تمیز کردن بیشتر ترمینال های باتری استفاده می شود.

تعمیر پاوربانک

پاوربانک شیائومی 20000 پاوربانک ,باتری ,تعمیر ,استفاده ,شارژ ,بانک ,پاوربانک شیائومی ,تعمیر پاوربانک , پاوربانک ,سرکه سفید ,طریق پاوربانک , پاوربانک شیائومی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جــهـــان کــتــاب https://www.aryatehran.com خرید کتاب ویولن انجام سفارشات طراحی و چاپ و تبلیغات computer helper اجاره فلزیاب 09192121179 Maleahwjxcgw89 blogi بهترین سایت havayetaze